• خدمات رنگ و لایت

    با استفاده از بهترین متریال و برندهای روز دنیا از جمله BIG، Wella، schwarzkopf، Color studio، Framesi و …

در خدمات رنگ و لایت مو تکنیک ها و متدهای مختلفی وجود دارد مثل بالیاژ مو، بالیاژ روسی، آمبره مو، سامبره مو، لایت مو (مش مو) با درصدهای مختلف، بلوند کامل و … که در ادامه هر کدام از تکنیک های رنگ و لایت مو را کامل توضیح دادیم.

هایلایت مو تکنیک لایت

لایت مو

در تکنیک لایت مو دسته هاي مو را بصورت زيگزاگ يا شلال جدا كرده و دكلره ميكنيم كه با توجه به سليقه افراد از روش كلاهي يا فويل استفاده ميكنيم.
و به نسبت حجم روشنی که مد نظر مشتری است درصد لایت مو تعیین میشود. هر چقدر مشتری حجم روشن تر مدنظرش باشد، درصد لایت مو بالاتر میرود.
تکنیک لایت مو یکی از پر طرفدارترین تکنیک های رنگ و لایت مو میباشد.

تصویر لایت مو با تکنیک بالیاژ

بالیاژ مو

بالیاژ يك لغت فرانسوي كه به معناي جاروب كردن يا نقاشي كردن مو هست اين تكنيك باعث به وجود آمدن سايه هاي مختلف روي مو به دليل پوش دادن ريشه ميشود رنگ مو از ريشه تيره شروع و به روشني انتهاي مو ميرسد يكي از جذابيت هاي اين تكنيك اين است كه با رشد ريشه تغييري در ظاهر مو ايجاد نمي شود و مناسب افرادي هست كه دوست ندارند مدام درگير رنگ كردن مو باشند

تصویر لایت مو با تکنیک آمبره

آمبره مو

آمبره به اين صورت است كه بالاي مو تيره و هرچه به نوك مو نزديكتر ميشويم روشنتر ميشود و مرز بين آنها كاملا مشخص است چون موها ظاهري دو رنگ پيدا ميكند، به طوریکه نوک موها کاملا و یکدست روشن است.
تکنیک آمبره یعنی از رنگ تیره به سمت روشن

تصویر لایت مو با تکنیک سامبره

سامبره مو

نزديك به تكنيك آمبره مي باشد با اين تفاوت كه تغيير روشنايي به صورت ملايم تر انجام ميشود. در سامبره تشخیص مرز بین دو رنگ سخت است، در سامبره هم ریشه مو تیره است و یک پراکندگی زیبایی بین دو رنگ در کل ساقه مو تا نوک مو دیده میشود. یعنی در نوک مو بر خلاف آمبره رنگ تیره هم داریم.

تصویر لایت مو با تکنیک بالیاژ روسی

بالیاژ روسی مو

تفاوت این نوع بالیاژ با بالیاژهای دیگه این است که در این بالیاژ موها حالت آمبره کاملا پوش خورده و از بالای سر مو تیره و در امتداد آن مو حالت لایت های ریز و به انتهای مو که میرسد مو کاملا روشن شده و دو لایه جلوی سر کاملا مو از ریشه روشن خواهد بود که در این مدل تغییر محسوسی در چهره احساس میشود

تصویر بلوند کامل مو

بلوند کامل مو

خارج كردن پيگمنت ها از ساختمان مو را دكلره ميگويند براي انجام اين كار نياز به مهارت و تجربه كافي مي باشد چرا كه اگر اين كار به خوبي انجام نشود، صدمه و آسيب زبادي به مو ميرساند و حتما قبل و بعد از آن احتياج به مراقبت هاي شديد مو دارد.

در بلوند کامل همانطور که از اسمش مشخص است ریشه و ساقه مو دکلره میشود.

تصویر لایت با رنگ

لایت با رنگ

در اين روش دسته هاي مو را بصورت زيگزاگ يا شلال جدا كرده و رنگ ميكنيم كه با توجه به سليقه افراد از روش كلاهي يا فويل استفاده ميكنيم.

لایت با رنگ برای خانم هایی مناسب است که نمیخواهند با دکلره به موهاشون آسیب بزنند و میخواهند یک سایه روشنی روی موهاشون داشته باشند.

تصویر رنگ مو ساده

رنگ مو

رنگ مو حاصل انجام یک سری از واکنش­ های شیمیایی بین مولکول­ های موجود در مو و رنگدانه ­ها و همچنین پراکسید و آمونیاک است. رنگ كردن مو از قديم از طريق رنگ هاي طبيعي مانند حنا، سدر، پوست سياه گردو بوده تا به الان كه از رنگ هاي شيميايي استفاده ميكنند که داراي محبوبيت بسياري بين بانوان میباشد

رنگساژ لایت مو

رنگساژ مو

برگرداندن پيگمنت هاي رنگي به داخل مو كه براي براقيت و شفافيت مو كه بر اثر شستشوي مكرر مو از دست رفته انجام ميشود.  رنگساژ ها معمولا بصورت موقت هستند و بر اثر تكرار زياد ثابت ميمانند.