• خدمات تخصصی احیا و صافی مو

    با استفاده از برترین و بهترین مواد ، بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای سلامتی و زیبایی موها

احیا مو و صافی مو با تکنیک نانو دیسیپلین

متد نانودیسیپلین

این مواد حاوی کلاژن و نانو کراتینِ که باعث میشود به عمق کوتیکول های مو نفوذ کند و احیا صد در صد به موها بدهد، همچنین به موها آبرسانی میکند و باعث میشه موهای مرده که دیگه هیچ امیدی به بهبودشان نیست درمان میشوند.
این محصول بسیار مناسب برای موهای کشسان، آسیب دیده، دکلره شده و بلوند هست.
بو و گاز کم
بدون قرنطینه
بدون فرمالدئید
***ماندگاری ۸ماه***

پروتئین تراپی مو سالن زیبایی آیریانا

متد پروتئین تراپی

این پروتئین بر پایه ی ارژنین، آلانین، کلاژن و کراتین است و با راه نفوذ سلولی بالا و بکارگیری اتصال مولکولی اوزون و پروتئین به روغن نارگیل توانسته انقلابی در درمان کامل موهای آسیب دیده شدید، وز شدگی، خشک و گره خورده استفاده شود و مواد فاقد فرمالدهید است، بوی قوی ایجاد نمی کند که باعث سوزش چشم یا اختلال در دستگاه تنفسی نمی شود و کاملا بدون قرنطینه است.
این پروتئین موها رو صاف هیدراته آبرسانی، ابریشمی و بازسازی میکند و مناسب برای موهای رنگ شده و دکلره شده است و صافی و احیا آن ۱۰۰٪  میباشد.
***ماندگاری آن بین۱۲تا۱۸ماه ***

احیا مو و صافی مو با تکنیک نانو الکسیر

متد نانوالکسیر

این مواد حاوی ريز مولكول هاي كراتين و مواد ليكوئيدي پروتئين ميباشد که باعث میشود به عمق کوتیکول های مو نفوذ کنند، صافي صد در صد به موها می دهد و همچنین به موها شاين و براقيت بالايي می دهد که باعث میشود موهای رنگ و لايت شده زيباييشون دو چندان شود.
این محصول بسیار مناسب است برای موهای سالم يا رنگ شده و دكلره شده .
بو و گاز کم
بدون قرنطینه
بدون فرمالدئید
***ماندگاری ١٢ ماه***

احیا مو و صافی مو با تکنیک آنزیم تراپی

متد آنزیم تراپی

اگر این موارد را دارید می توانید از آنزیم تراپی استفاده کنید:
* مو خوره
* موهای کم پشت و کدر
* موهای آسیب دیده
* موهای وز
بسیاری از کراتین ها شامل مواد شیمیایی (معمولا فرمالدهید) هستند که می توانند بوی نسبتاً ناخوشایندی تولید کنند و گاهی موجب خارش برای کسانی می شود که پوست حساسی دارند. با این حال آنزیم تراپی مو یک درمان شیمیایی نیست – بنابراین، شما می توانید کم تر در معرض حساسیت های قوی یا حساسیت های پوستی سر قرار بگیرید.

***ماندگاری 8 ماه الی 12 ماه***

احیا مو و صافی مو با تکنیک نانو کراتین

نانو کراتین

کراتین درواقع یک پروتئین بسیار قوی است که ماده اصلی تشکیل دهنده مو،ناخن، پوست، لثه و… بوده و درساختار ماهیچه های اسکلتی بدن انسان وجود دارد.
مواد موجود درسیستم کراتین از گیاهی به دست می آید که پروتئین موجود در آن با پروتئین فوق الذکر ساختار یکسانی دارد و از تغییر فرایندهای تبدیل به یک ماده موثر و جایگزین برای کراتین از دست رفته مو میشود. این کراتین با داشتن فرمولی استثنایی بر پایه مواد ارگانیگ پروتئین و کلاژن باعث احیا و درمان کامل مو و صافی بسیار بالای میشود و با داشتن پپتاید باعث درخشندگی و لطافت مو میگردد این محصول بدون بو ،گاز و قرنطینه است و مناسب برای تمامی موها.
در این متد موها لخت و ابریشمی و کاملا آبرسانی و احیا میشود و درصد احیا و صافی آن ۱۰۰٪ میباشد.
***ماندگاری آن هم بین ۱۸ تا ۲۴ماه ***

احیا مو و صافی مو با تکنیک نانو اسموتینگ

نانو اسموتینگ

پیشرفته ترین روش جوانسازی و احیای موهای آسیب دیده ، درمان و بازسازی ساختار مو بوده، مو از دست رفته را دوباره پر میکند، درخشش را باز میگرداند و تعادل طبیعی مو را ایجاد میکند که حاوی خاویار، آرگان، کلاژن و سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی هست که با پرکردن مو و بازگشت نرمی و درخشش و به موهای ابریشمی کمک میکند و همچنین برای درمان موخوره و چند شاخه ای شدن انتهای مو کمک میکند و مناسب برای موهای سوخته و آسیب دیده بر اثر رنگ، دکلره و… است که احیای بالای ۹۰٪ و صافی ۶۰تا۷۰٪ که بستگی به جنس مو ها دارد. موهایی که تار نازک دارن یا فقط حالت دارن صافی۱۰۰٪ میدهد.
***ماندگاری آن بین 6 ماه تا یکسال ***

احیا مو و صافی مو با تکنیک بوتاکس مو

بوتاکس مو

بوتاکس به ضخامت سازی، رفع وزی مو، آبرسانی و جلوگیری از موخوره و براق کردن موها کمک میکند و حاوی کلاژن، کراتین، پروتئین میباشد و مناسب برای موهایی میباشد که توسط رنگ یا دکلره بیش از 40%  آسیب دیده اند و یا بر اثر شستشوی زیاد و حرارت سشوار آسیب دیده اند و وز شده اند که احیای ۱۰۰٪ و صافی آن ۵۰٪ درصد میباشد.
***ماندگاری ۶ تا ۸ ماه ***

احیا مو و صافی مو با مواد کراتین

کراتین مو

کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که بطور طبیعی در موها وجود دارد و کراتین بر پایه مواد ارگانیک، پروتئين و کلاژن که باعث احیا و درمان کامل مو و در کنارش صافی بسیار بالایی به مو میدهد که با داشتن پپتاید باعث درخشندگی و لطافت مو می گردد و این پروتئین به میزان کافی و لازم درساختمان موی افرادی که موهای فر یا وز دارند وجود ندارد. عمل کراتینه مو درحقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز موها باعث نرمی مو و صاف و ابریشمی شدن آنها میشود که میزان صافی و احیا آن بالا ۹۰٪ میباشد.
*** ماندگاری آن ۱۲تا۱۸ماه است***

احیا مو و صافی مو با تکنیک پلکس تراپی

پلکس تراپی

فناوری نانو وان پلکس به گونه ایست که قدرت اثر آن توسط کلاژن، کراتین، اوژن، پروتئین های شیر، ارژنین، روغن نارگیل و روغن مورینگا میباشد که سبب درمان خشکی مو، افزایش نیرو و مقاومت مو، بازسازی پیوندها، تحریک فولیکول، ضد عفونی کننده، حفظ پروتئین مو، افزایش درخشندگی و درمان کشسانی مو میگردد. پلکس تراپی هم جزو خدماتی است که دوره درمانی دارد، که بین ۲ تا ۵ جلسه نیازه که انجام شود تا مو درمان شود.

احیا مو و صافی مو با تکنیک هایپر استریت

هایپراستریت

یک نوع کراتین گیاهی که صافی واقعی و صددرصد درعین نداشتن فرمالدئید و بدون گاز و بو و بدون قرنطینه احیای آن بالای 70 درصد و شاین و درخشش موها و بدون حس سنگینی و چرب شدن و بعد از کار و ماندگاری آن بیش از 2 سال و برای موهای بکر ضخیم و فر آفریقایی و دکلره و دمیج هم استفاده میشود و سلامت کاملا تضمینی مو و فقط از لحاظ احیا و ضخامت دهی برای موهای سوخته و کشسان که بالای 50 درصد آسیب دارند مناسب نیست.

احیا مو و صافی مو با تکنیک اویل تراپی

اویل تراپی

با استفاده از مواد های ویتامینه که بیس روغنی دارند و و با انواع و اقسام روغن های ارگانیک که برای درمان مو ها فوق العاده هستند و سرشار از ویتامین هایی چون ویتامین E و مواد معدنی، فرولیک اسید، اسید های چرب و آنتی اکسیدان هایی است که با اشعه UV مقابله کرده و از آسیب به سلول های مو و شکنندگی موها جلوگیری میکند و به رطوبت رسانی و قوی و نرم تر،سالم تر شدن و به رشد موها و عدم ریزش آن کمک میکند و به بهبود خشکی کف و شوره سر سر کمک چشم گیری میکند.
که احیا و آبرسانی ۱۵تا۳۰٪ دارد و این لاین جز مراقبت های ماهانه مو هست ک بهتره برای جواب گرفتن در این لاین هر ۳۰الی۴۵روز انجام شود.

احیا مو و صافی مو با تکنیک مولتی فانکشن

مولتی فانکشن

یه تکنیک که مناسب موهایی که از ریشه نچرال و ساقه رنگ یا دکلره شده و خشک و دمیج و تار های ضخیم و درشت دارد موهای فر و موج شدید که با مواد خاویار و پروتئین که به عمق مو نفوذ میکند و از داخل شکستگی ها و آسیب های مو رو بازسازی و درمان و ابریشمی میکند که هم احیا و صافی بالای ۸۰٪ دارد و ماندگاری ۸تا۱۲ماه نیز دارد.

احیا مو و صافی مو با تکنیک ریباندینگ

ریباندینگ

صافی دائمی برترین محصول صافی دنیاست که با نفوذ به لایه های پروتئینی مو و ایجاد تغییر در پیوندها و با تغییر ساختار فولیکولی ماهیت موها را تغییر میدهد و میتواند موهای بسیار فر و ضخیم را به موی بسیار صاف و ابریشمی و لطیف با ماندگاری دائم تبدیل کند
موی انسان ها از اسید های آمینه ساخته شده است که توسط پیوند هایی که ساختار مو را تامین میکنند به هم متصل شده اند و ریباندینگ مو باشکستن این پیوند ها و ساخت مجدد آنها برای بازسازی مجدد باعث تغییر در بافت مو میشود و روی ساختار مو تغییراتی ایجاد میکند
ریباندینگ بیشتر برای اشخاصی که قصد صافی و لختی موهای خود را دارند وتمایل دارند برای همیشه موهای لختی و ابریشمی داشته باشند توصیه میشود
ریباندینگ یک نوع صافی دائمی است که احیا ندارد و مناسب موهای کاملا نچرال است فاقد فرمالدئید میباشد و کودکان بالای شش سال و خانم های باردار برای انجام این لاین ممنوعیتی ندارند. ریباندینگ علاوه برمواد اورجینال و با کیفیت نیاز به مهارت وتخصص بالا دارد و باید زیر نظر متخصص این کار انجام شود و ماندگاری آن حداقل ۵ سال است

احیا مو و صافی مو با ازون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی یعنی کمک به درمان بعضی مشکلات مو با استفاده از اکسیژن فعال هست که یک روش مراقبتی و درمانی محسوب میشه
اما اوزون تراپی چطور عمل میکنه؟
اکسیژن فعال یا اوزون به کمک دستگاه اوزون تراپی تولید میشه و سر کامل داخل دستگاه قرار میگیره و موهاتون با کمک حوله مخصوص پوشیده میشه تا اوزون کامل به پوست سر و ساقه مو هاتون نفوذ کنه👌
اوزون تراپی باعث:
🌸نرم تر و خوشحالت تر شدن ساقه مو میشه باعث درخشان ‌تر شدن ساقه مو میشه
🌸باعث پاکسازی ریشه و ساقه مو از آلودگی ها میشه منافذ مو باز میکنه تا مواد مغذی و ویتامینه بهتر و سریعتر جذب ساقه بشه
🌸مرحله کولینگ اوزون تراپی کمک می‌کنه فلس های مو بسته بشه تا ساقه مو نرم تر و براق تر بشه و رطوبت داخل کوتیکول مو حفظ بشه
🌸کمک به کنترل بعضی بیماری های پوست سر مثل (قارچ، پسوریازیس، خارش) میشه
تقویت و آبرسانی ریشه و ساقه مو
کمک به ترمیم و بازسازی مو
کاهش ایجاد موخوره
کمک به افزایش ضخامت تار مو
کنترل میزان اسیدیته پوست سر و مو
کنترل ترشح چربی
🌸اوزون تراپی باید با فواصل زمانی منظم و به صورت مرتب انجام بشه تا نتیجه دلخواه و مطلوب بهتون بده❣

سوالات متداول احیا و صافی مو

کراتین اول داخل ساقه مو می شود و سپس روی موها یک کاور می بندند و باعث استحکام، درخشندگی و تقویت ساقه مو می شود.

از کراتین های بدون مواد مضر مثل فرمالدهید.

فرمال دی هاید یک نوع گاز شیمیایی می باشد که خواص صاف کنندگی دارد اما برای سلامتی بسیار مضر است.

کراتین های درمانی از خواص درمانی بالایی برخوردارند و خواص ضد وزی دارند و جنبه احیایی و هیدراته کردن مو را دارند ولی صاف کنندگی کمتری دارند. کراتین های صافی معمولا دارای مواد فرمالدهید هستند که البته امروزه درصد این ماده بسیار پایین آمده و به میزان ۰۲% درصد رسیده است و یا حاوی مواد سیلیکونی هستند که اصطلاحا به آن silk می گویند.

از ۱۲ سال به بالا.

ترجیحا خیر مگر با مواد خاصی

ترجیحا اول برای موهای آسیب دیده بر اثر عوامل شیمیایی (رنگ، مش، دکلره) بعد موهای فر و وز و در آخر موهای سالم.

شامپوها به طور معمول حاوی مواد سولفات وسدیم (نمک) هستند که اصطلاحا remover کراتین هستند، پس استفاده از این شامپوها نادرست است و باید از شامپوهای sulfat-free استفاده شود.

بلی، زیرا کراتین هم مثل هر مواد دیگری یک مدت زمان ماندگاری دارد. هفته ای ۲ بار شستشو کافی می باشد.

کار با مواد اگر قبل از کراتین انجام شود بهتر است.

ترجیحا ۵ روز قبل از کراتین و ۳ ماه بعد از کراتین لایت و مش

خود به خود کراتین خواص رنگ بری ندارد، اگر شامپو قبل از کار رنگ مو را تا یک درجه روشن می شود.

مراقبت خاصی ندارد فقط باید از شامپو فری سولفات و ماسک موی بعد از کراتین استفاده کرد و موهای را با باد سشوار کامل کامل خشک کرد.

فائزه محمدزاده

هیرتراپیست و مدرس رسمی فنی حرفه ای