• خدمات آرایش دائم و نانو ریموال

    با استفاده از متریال فی

فیبروز

فیبروز ابرو یکی از طبیعی ترین متدهای آرایش دائم با تکنیک آکادمی فی اروپا و با استفاده از رنگ های فی طبق اصول و قواعد آکادمی به صورت موئی و بسیار طبیعی قسمت های خالی ابرو ها رو پر میکند، این متد بیشتر مناسب پوست های نرمال و خشک میباشد.

فیبروز شیدینگ

این متد آرایش دائم صورت تلفیقی از تکنیک فیبروز و شیدینگ برای پر تر کردن قسمت های بدون مو ابرو می باشد. ماندگاری این روش نسبت به دو متد قبلی بیشتر است.

بولدبروز

این تکنیک آرایش دائم صورت مشابه روش فیبروز برای پرکردن جاهای خالی ابرو با این تفاوت که نحوه اجرای خطوط در این روش متفاوت است.

تاتو بدن

تاتو بدن با طرح و رنگ انتخابی مشتری به صورت سیاه و سفید و رنگی با بهترین مواد موجود به شما ارائه میشود.

خط چشم

تاتو خط چشم یک روش دائمی و آسان بدون درد و خونریزی برای راحت شدن از آرایش روزمره برای افراد پرمشغله میباشد.

بن مژه

اغلب افرادی که در مشاغل اداری و یا سازمانی کار میکنند و کسانی که مژه های کم یا کم رنگ دارند بهترین گزینه برای انتخاب بن مژه هستند.
بن مژه آرایش دائم صورت به طبیعی ترین حالت ممکن میباشد.

تصویر آرایش دائم صورت تکنیک خط لب

خط لب

تاتو خط لب یکی از پر طرفدارترین لاین های آرایش دائم می باشد که دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است. خط لب یا به صورت آرایشی و زیبایی و هم به صورت درمانی زیبایی برای کسانی که خط لب غیر قرینه دارند، کسانی که خط لبشان به خاطر دلایل زمینه ای یا تبخال به مرور محو شده و کسانی که مشکلاتی مثل لب شکری و… دارند قابل استفاده است

شیدینگ لب

شیدینگ لب بسیار شبیه به رژلب بوده با این تفاوت که در اطراف لب ها به صورت سایه کار میشود و لب ها به مقدار بسیار کم بزرگتر نشان داده میشود

رژ لب دائم

رژلب دائم یکی از روش های دائمی و محبوب برای همه سنین می باشد. تنوع طیف رنگی بسیار بالایی داشته و نتیجه کار یک رنگ لب ملایم و طبیعی خواهد بود.
مناسب برای کسانی که نیاز به رژلب دائم دارند، کسانی که لب سیاه و کبود دارند ،کسانی که لب های بی رنگ و سفید دارند و کسانی که مشکلی در شکل لبشان وجود دارد یا دارای نواقصی در این ناحیه هستند.

گالری

سوالات متداول

سوالات متداول میکروبلیدینگ

اگر تتوی قدیمی شما بسیار کمرنگ شده باشد، میتوان آن را با میکروبلیدینگ پوشاند، اما ممکن است به جلسات ترمیم بیشتری نسبت به ابروهای بکر نیاز داشته باشد.

ماندگاری میکروبلیدینگ بسته به نوع پوست، شرایط فیزیکی و مراقبت های بعد از کار بین ۶ ماه تا ۲ سال میباشد. در رابطه با نوع پوست هم هرچقدر چربی پوست کمتر باشد ماندگاری میکروبلیدینگ بیشتر است.

یک ماه بعد از کار باید ترمیم اولیه انجام شود و ترمیم بعدی آن بسته به شرایط ممکن است شش ماه یا یکسال یا دوسال بعد باشد.

در میکروبلیدینگ با متد فیبروز از رنگ های فی استفاده میشود که به رنگ های پاک معروفند، هیچگونه فلز و سربی در آنها وجود ندارد به همین دلیل تغییر رنگ ندارند.

مدت زمان انجام این کار حداقل دوساعت است.

خیر. قبل از انجام کار و در حین کار از بی حسی استفاده میشود.

میکروبلیدینگ در لایه های سطحی پوست انجام میشود و ربطی به آن قسمت از پوست که ریشه مو در آن قرار گرفته ندارد.

تا ۴۸ ساعت بعد از کار از زدن آب به ابروها خودداری کنید.

در اصل فیبروز مادر تمام سبک های فی و بیسیک میکروبلیدینگ میباشد و بقیه سبک ها در اجرا خطوط مقداری تفاوت دارند.

سوالات متداول خط چشم

بن مژه و خط چشم دو تکنیک کاملا مشابه هستند با این تفاوت که بن مژه دنباله و ضخامت ندارد و برای کسانی‌که نمی خواهند آرایش دائم آنها مشخص باشد مناسب است.

ماندگاری خط چشم و بن مژه از ۷ سال به بالا است، برعکس ابرو که نیاز به ترمیم مداوم دارد در این روش شما فقط نیاز به یک بار ترمیم دارید.

خط چشم اگر با مواد خوب کار شود تقریبا تغییر رنگ ندارد ولی به مرور زمان در طی چند سال ممکن است مقداری تغییر رنگ را داشته باشیم ‌که با ترمیم مجدد این مشکل رفع میشود. ولی هر رنگ پوست به میزان رنگدانه پوستی آن پوست مقداری مشکی بودن آن فرق میکند برای مثال پوست سفید رنگ خط چشم در آن کاملا مشکی و در پوست های دیگر به میزان رنگدانه اش بور تر میشود.

پلک‌هایی‌که افتادگی دارند بدلیل اینکه انتهای خط چشم در زیر لایه چشم قرار میگیرد بن مژه گزینه بهتری است.

سوالات متداول آرایش دائمی رژ لب

رژلب و شیدینگ لب بین ۵ تا ۱۰ سال ماندگاری دارد.

فقط به اندازه یک ردیف. بیشتر از آن لب غیر طبیعی و دو رنگ می شود.

سوالات متداول ریمو ابرو

اگر ریمو با مواد غیر گیاهی و به صورت غیر اصولی انجام شود بله. در این مرکز ما با مواد گیاهی فی بدون آسیب رساندن به پوست و جای زخم این مساله را برای شما تضمین میکنیم.

صنم فیروزی

پیگمنتر و مدرس رسمی فنی حرفه ای