• خدمات تخصصی پوست

    با استفاده از بهترین متریال تخصصی پوست از جمله TEGODER،JANSSEN، ARCAYA، COMFORT ZONE، ANUBIS، MARYCOHR و …

پاکسازی پوست سالن زیبایی آیریانا

فیشیال پوست

فیشیال به مجموعه مراقبت های پوست اطلاق می شود که پوست را پاکسازی کرده، با تنظیم PH و کنترل چربی پوست مشکلات شایع پوستی را با روشهای متناسب با پوست شما درمان میکند.
فیشیال با هدف هیداراتاسیون پوست و رفع جوش و لک، از بین بردن چین و چروک سطحی و افتادگی پوست، ریلکسی پوست، رفع کمبود مواد مغذی پوست انجام می شود.

درمان پوست چرب

درمان پوست چرب

جوش صورت علت های مختلفی دارد مثل عوامل هورمونی، وارثی و تغذیه ای و…
ما برای مراقبت از پوست چرب و درمان پوست های چرب از پکیج مختلفی
درمان آنتی بیوتیکی ‌
درمان های موضعی
درمااکسی و … استفاده میکنیم
و از این طریق چربی پوست را کنترل میکنیم

لیفت و جوانساری پوست

لیفت و جوانسازی پوست

بالا رفتن سن باعث تخریب اجزای شکل دهنده پوست می‌شود. سیگار کشیدن، ورزش نکردن، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض اشعه‌های مضر نور خورشید و تغذیه نامناسب در کنار بالا رفتن سن، باعث تخریب و تحلیل رفتن پوست می‌شوند.
ما از طریق متریال و دستگاه های به روز دنیا و ماساژهای تخصصی، بافت های پیوندی پوست را تقویت کرده و تولید پروتئین های کلاژن و الاستین را بالا میبریم.

هیدرودرمی پوست /آبرسانی پوست

هیدرودرمی پوست یا آبرسانی به پوست باعث افزایش شادابی، طراوات و جوانسازی پوست می شود. آفتاب سوختگی، رژیم‌هایی غذایی نادرست، مراقبت‌های غیرقابل قبول از پوست باعث خشکی و پوسته پوسته شدن و کمبود هیدروژن پوست می‌شود. این خشکی می‌تواند باعث پیری زودرس، از بین رفتن کلاژن‌ های پوست و در نهایت ایجاد چین و چروک و خطوط روی پوست شود.

درمان لک، کک و مک

درمان لک، کک و مک پوست

در یک تقسیم بندی کلی، کک و مک، لک های دوران بارداری و لک های ناشی از آفتاب و افزایش سن انواع مختلف لک های پوستی را تشکیل می دهد که هر یک هم به شیوه خاص خودش درمان می شود.از جمله مراقبت از پوست های لازم : نور درمانی، ویال تراپی، کلسیم تراپی و ….

نور درمانی

نور درمانی پوست

پوست وسیع‌ترین و گسترده‌ترین ارگان بدن است. برای مراقبت از پوست ویتامین‌ها نیز در حفظ سلامت پوست و نیز حفظ جوانی پوست نقش بسزایی دارند و ما از طریق به روز ترین تجهیزات و متریال، تمامی ویتامین های پوست را تامین میکنیم .

درمان دور چشم

درمان دور چشم

درمان تیرگی اطراف چشم، خشکی اطراف چشم، و چروک ها و خطوط پنجه کلاغی
به صورت غیر تهاجمی با سرم ها و ویال های تخصصی و کار با دستگاه های مخصوص برای جذب مواد و تاثیر بر کلاژن سازی و کنترل ملانین پوست به همراه ماسک تراپی های تخصصی بسته به مشکل چشم

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یکی از لاین های تخصصی ماست که نتایج جادویی داره😍 طی مراحل کربوکسی تراپی با استفاده ترکیبات حاوی کربن دی اکسید ، پوست احساس کمبود اکسیژن میکنه و این اتفاق باعث افزایش اکسیژن رسانی و خونرسانی در پوست میشه و باعث سرعت بخشی به بازسازی سلولی میشه.⚡️

🌿روشن سازی و رفع کدری
🌿بهبود لک ها
🌿بهبود جوش ها
🌿 جوانسازی و لیفت
🌿افزایش متابولیسم پوست

هرچی از خوبیاش بگم کمه ؛ باید امتحانش کنی!

اسیدتراپی

✨اسیدتراپی روشی برای لایه برداری عمیق پوست با هدف حذف لک ، جای جوش و بهبود چین و چروک انجام میشه👌

✨در اسید تراپی از محصولات اسید میوه یا AHA استفاده می‌شود این نوع اسیدها سرورهای مرده پوست را تخریب کرده و پوست را برای بازسازی آماده می‌کند.

فواید اسید تراپی:

✨کلاژن سازی
✨آبرسانی عمیق پوست
✨شفافی و یک رنگی پوست
✨رفع لک و جای جوش
✨کاهش سایز منافذ